KONTAKT

Företaget har försäljningskontor i nio europeiska länder och ett distributionsnät som täcker 49 länder i hela världen. Här finner du kontaktinfo till vårt sälj-och supportteam i Sverige, kontakta oss för personlig service, alternativ skicka ett meddelande nedan så kontaktar vi dig.

HUVUDKONTOR & VÄXEL SKANDINAVIEN

Bruynzeel Storage Systems AB, Göteborgsvägen 88 433 63 Sävedalen – Sweden Tel: +46 (0)31 771 70 00 Fax: +46 (0)31 486 696 info@bruynzeel.se

Support

Supportsansvarig

Mikael Björkman 031-771 70 38

Elin Helm 031-771 70 28
Anders Korp 031-771 70 54
Malin Vångfors 031-771 70 51
David Andersson 031-771 29 59
Julia Rehnberg 031-771 70 50
support@bruynzeel.se

FÖRSÄLJNING OCH MARKNED

Södra Sverige, Halland, Västergötland, Västra småland, Bohuslän och Dalsland
Magnus Friberg
D 031-771 70 41
M 0706-22 40 11
E magnus.friberg@bruynzeel.se

Norra- och östra Småland, Östergötland, Dalarna, Värmland, Södermanland, Västmanland
Kent Granlund
D 013-312820
M 070 524 93 55
E kent.granlund@bruynzeel.se

Stockholm, Uppland, Norra Sverige, Gotland
Mats Westermark
D 08-4700 335
M 0706-70 90 49
E mats.westermark@bruynzeel.se

Specialist muséer
Jonas Stenlund
M 0708- 542 299
E jonas.stenlund@bruynzeel.se

VD/Försäljningsansvarig Skandinavien
Peter Larsson
D 031- 771 70 39
M 070 341 96 39
E peter.larsson@bruynzeel.se

Projektchef, Skandinavien
Peter Luukkonen
M 0706-954 700
E peter.luukkonen@bruynzeel.se

Marknad & kommunikation
Emma Leppäjoki
D 031-771 70 53
E emma.leppajoki@bruynzeel.se

HUVUDKONTOR

Bruynzeel Storage Systems (HQ, Netherlands)
Industrieterrein 7, 5981NK Panningen
P.O. Box 7118, 5980 AC Panningen
Tel: +31 77 306 9000 info@bruynzeel.org